Srpen 2012

1. meme day

31. srpna 2012 v 9:38 | El |  30 meme days
tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single

Takže. Já jsem forever alone. NIkdy jsem vtah s klukem neměla, ale byla jsem zamilovaná. Jednou. Opravdu jen jednou. Ne, nepočítám ty "vztahy" ve školce. A těch taky nebylo nějak extra hodně, že bych se každej den pusinkovala s někým jiným :D A jaké je to být single? No.. V mém případě nesnesitelné, ale zároveň takové uvolňující :) Proč nesnesitelné? Protože všechny kamarádky kluka měli a když probíraj první pusu, držení se za ruce nebo randění, nebaví mě sedět jak pecka a závistivě poslouchat. Na druhou stranu si můžu dělat co chcu že jo. Nemám k nikomu žádný závazky. :3

Ľudia ťa chcú vidieť dole, silný človek ide hore.

30. srpna 2012 v 12:32 | El |  diary.
Animačka na zasmání

Aloha!

Asi mám lepší náladu jak předevčírem nebo kdy. Vaše komntáře mi docela dost pomohly a za to vám děkuju! :) Micméně jsem zase v Brně. Ale zítra bych měla jet zase k babičce. Připadám si jak nějaký cestovatel, haha. Předevčírem mě dovezl děda, protože sem šla na manikúru. Tentokrát bsem byla u jakési mladší, co se jmenuje Martina. Potykali jsme si a docela slušně jsme si i pokecali, takže budu chodit už asi jenom k ní. Včera jsem šla k Barušce, kde jsme skoro pořád hráli dobyvatele. :DD Sme úplně blbí do toho a asi 3x sme tam hráli i s její sestrou miniturnaj. A když sme se dostaly do semifinále, ježiš sousedi museli mít radost :D Pak sme šli krmit kachny. Bylo to.zajímavý, protože sme šli krmit kachny a ten rohlík žrali ryby. Ale tak proč né, že jo. Potom sme šli zas k B. a s její sestrou mě přemlouvali, abych u nich spala. Jelikož to bylo na rychlo a já neměla žádné věci, nemohla jsem. Dneska jdu ven s E.<3 Konečně. Sme se domlouvali celý prázky :3 No a večer zas pofrčím k Baruš, protože u nich budu nejspíše spát. Já nevím proč, ale celkem se bojím, protože sem v životě u nikoho nespala. Uvidíme. Zítra dám vědět :3

Projekt 30 meme days :3

30. srpna 2012 v 0:00 | El |  30 meme days
Tákže. Na tomhle blogu jsem našla projekt 30 meme days. Strašně se mi to zalíbilo a tak to sem dám taky. Každý den, budu přidávat články na tyhle témata. Většinou k tomu dám i normální článek. Témata:
1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
2. den - kde bys chtěl/a být za deset let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
10. den - popiš svou první lásku a první polibek
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
12. den - popiš celý svůj den v heslech
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a
14. den - tvá nejranější vzpomínka
15. den - tví oblíbení blogeři
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš
19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky
23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měl/a
28. den - něco, co ti schází
29. den - tvé cíle na příštích 30 dní
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc

Confusion in the head.

27. srpna 2012 v 19:30 | El |  diary.
Mám v hlavě dokonalý zmatek. Nevím komu můžu věřit. Bojím sešeho. Školy, sboru, rodičů. Mám pocit, že vůbec neznám své spolužáky/spolužačky. Všichni se strašně změnili. Nebo jsem se změnila já? Kdysi jsem nic neřešila. Prostě jsem se usmívala na všechny strany, bavila se s těmi, kdo stáli o mou přítomnoust a vše mi bylo jedno. Ale proč už to tak není? Protože to nechci? Vůbec nevím co mám odpovídat na otázky, jež mi sou kladeny. Nejvíc mě dostává M. Napíše mi jen když potřebuje. Nebo S. To stejný. Jenže s S. sem se nejvíc bavila ve třídě a ona de pryč. To stejný E. Taky de pryč [s ní jsem se též hodně bavila a je to pro mě snad nejdůležitější člověk ze třídy. Tedy byl, protože v naší třídě už není]. A já mám prostě pocit, že se z toho všeho zhroutím. Mám pocit, jako bych do té třídy měla přijít jako nová spolužačka. Povrchní pohledy, co to mám z vlasama, jak se oblíkám. A co? Je to můj život ne? Jo je, jenže já si ho totálně seru. Úsměv na tváři mi snad nastane jen, když s píšu s M. Ta za mnou měla zítra přijet do Brna. Ale nic se nekoná. Opět. Tudíž za ní budu muset jet do Prahy. Dnes sem si psala s A., která se mě ptala jestli jsem v Brně [ místo Brně napsala Nrně a já přečetla Narnii, tudíž sem měla po dlouhé době 10 minutový záchvat smíchu]. Domluvila jsem se s ní a s B. že půjdem ve středu ven. Konečně změna. Zítra jedu do Brna a celkem se těším. Budu tam až do čtvrtka a pak zas jedu k bábí. Miluju jízdu vlakem :3 Jsem nervozní. Brečím po nocích a nic mě neuklidňuje. Ani písničky. Což je hodně špatný. Mám strach o babičku. Furt říká že tu dlouho nebude. Jenže ona tu musí být ještě dlouho.Je to moje jediná opora. Mám ji ráda jako mamku. Ne! Mám ji radši jak mamku. Už jenom při pomyšlení na to, že by tu nebyla.. Ne, nebudu o tom mluvit. Nebudu to přivolávat. Depresivní článek. Depresivní konec prázdnin. Kurva proč? Ale na to mi nikdo neodpoví..

I am back! :3

26. srpna 2012 v 15:02 | El |  diary.
Čaute

Tak mě nic naštěsí/bohužel nezabilo. Týden to byl krásnej! Ale vše vám tu vypisoat nebudu. Nejen kvůli tomu, že je to osobní, o to ani nejde, ale o to, ž e vás to stejně nezajímá. Největší zážitky? Dechovka na náměstí, palačinky zdarma, hledaní hořčice v Kauflandu, furt stejně slaná voda, pořezaná noha, písek uprostřed moře, sépie bez chuti, krevetky dobrý jako vždy, německoanglickočeská konverzace s němcama, japonci oblečený jak v zimě ve 36°, hezcí kluci, ježek Charlie, modrej krab, holka ze stejný vesnice, forever alone tričko. No, vzpomínky mi zůstanou. Jo a poslala jsem ten dopis v láhvi! :3 Sem dobrá :DDD Tu flašku, ve které ten dopis teď snad někde plave, jsem našla v moři. Kdyby ke mně nedoplavala, tak na ten dopis asi zapomenu :D Sem zapomnětlivý člověk, no. :D Přemýšlím co vám sem napsat. Když si lehnu, citím, jako bych byla zas v moři a vlny mě houpaly. Sem divná, vím. Přijela jsem dneska ve 2 ráno. Sem opět u babičky. Mám už tu modrou barvu a za chvíli si ji půjdu dát na vlasy. Je to super. Dneska máme po dlouhé době tréning. 22. října jsou hody tak sem zvědavá. Asi sem sem ještě nepsala, že budu tancovat v kroji na babských hodech. Možná si tedˇbudete myslet kdo ví co, ale je to supr odreagování a taky úžasnej zážitek! Celkem se na ten tréning těším, uvidíme. Dneska mi psala L. Nevím, co si od toho slibuje. Píše mi poslední dobou furt a já nevím proč. Jednou mi řekne, jak jí chybím a jak mě má ráda a pak mě ani nepozdaví. Tak ať pálí do piče, fakt že jo. Ve čtvrtek půjdu s E. ven po dlouhé době. Nevím jak to zvládnu ve škole. Ve třídě teď totiž nikoho nemám Prý se mnou bude sedět K., jenže ta se domluvila i s dalšíma 3. lidma. Tak jako fakt nevím. Asi si sednu s A. a všichni na mě budou čumět jak na debila, že sedím s klukem, jojojo! A co vy? Jak trávíte poslední dny prázdnin?

Before I Die [2]

23. srpna 2012 v 1:11 | El |  kecykecykecy
Čaute. Sem v Chorvatsku. Pokud sme tam dojeli a nic se mi nestalo. Mám se snad fajn, ale kdo ví, že? :D Já ne, protože sem tenhle článek přednastavovala. Hahaha. Druhá část BID :3

Tak tam by chtěl snad každej ne? Na ostrov Honolulu nebo jak se jmenuje. :3 To moře, pláž, palmy, květinový náhrdelníky [ :D ] atd.
Focení mě baví. Je to závislost. Fotím každou kravinu a snažím se z toho udělat tu uměleckou fotku. Občas se to povede, občas ne. Co k tomu dodat.
V jednom článku jsem psala, že mám nasráno z toho, co si o tomhle řeknou spolužáci. Ale mě se ten styl prostě líbí. Chci se tak oblíkat tak ať mi všichni políbí prdel ne? Ale furt z toho mám nasráno :D
Mám spoustu kámošů na chate a to nejen z ČR, což je super! :) Mám hodně kámošů třeba z hocz, z interpals atd.. :)
A nejlíp s nejlepší kámoškou [B. někdy si tam zajedem ;D ] Ta atmoška tam musí být úpně úžasná! Sice bych se asi možná bála, aby mě tam neudupali za živa, ale co už :D
Ól dej ól nájt :D K tomuhle není co dodat. Chci být šťastná a né nešťastná. Ale to asi každej, co?
Bez komentáře :)
A ono bude ať rodiče chtějí nebo ne! Zatím si je asi namaluju lihovkou :DD Už mám namyšlený 3 :3 A přísahám, že je budu mít. Všechny!
....Tak a to je prozatím všechno. Zítra bych se měla vrátit, tak uvidíme :) Uživejte konce prázdnin. Už se to blíží :(

DIYs

21. srpna 2012 v 12:12 | El |  inspirations.
SEM V CHORVATSKU. Snad. Dávám vám sem nějaké DIY. Sem zvědavá, kdo se na to podívá, asi nikdo, Nevadí. Uživete si prázdniny :))
Je to dobrý! :)
To je všechno. V počítači toho mám víc, ale není to nějak extra zajímavé :D Jinak, jestli sem t někomu zkopírovala z blogu tak se omlouvám. Nejsou u toho zdroje, protože si nepamatuju, jestli jsem to stáhla z WHI nebo z nějakého blogu.

Before I Die [1]

19. srpna 2012 v 11:11 | El |  kecykecykecy
Takže. Teď si nejspíš užívám někde v moři. Snad. Jestli jsem se neutopila nebo se nepíchla o takovou tu zasranou mušli. Haha asi furt žiju. Tak jdem na to.

Byla jsem už na hodně místech. V Londýně, Paříži, Bratislavě, Vídni, Chorvatsku, Německu, Egyptě.. Ale chtěla bych se podívat po celém světě. Zakusim tamnější kulturu, životní styl atd.
V letadle jsem letěla jednou v životě a to mi bylo 5. Tudíž si z toho nepamatuju vůbec nic. Jestli poletím studovat do Anglie, tak by to bylo super. :3 A letěla bych letadlém :DD
Myslím, že tohle je sen snad každe holky, no ne? A k tomuhle nemám co dodat.
Říká se, že člověk má zkusit všechno. Nevím proč, ale strašně bych se to chtěla naučit :D Třeba jednou. Ale teď si moc nefandím.
Nejlépe už toto léto, ale to se asi nestane :D Ale tak uvidíme co nám Chorvatsko přinese. Možná se teď líbám s nějakým klukem v moři [hahaha, neberte mě vážně. O tomhle se mi může jen zdát]
Na kytaru teda nehraju, ale na klavír jo. Je to takové přání, ale nepředpokládám, že se mi někdy vyplní. Ale co. Za zkoušku a pár hodin proseděých u klavíru nic nedám, že? :)
K tomuhle není co dodat :3
Strašně by jsem se tam chtěla podívat. Myslím, že jsem na blogu u Annnie četla, že tam je krásně! :3 Taťka říkal, že mě tam vezme. Snad příští rok.. :)
TENTO ROK JI POŠLU! :D Snad. Dám ji do flašky od piva nebo od něčeho a pošlu ho. Já to vím ^^ Snad. :D Uvidíme. Třeba mi někdo odpoví :3

Konec 1. části. Užívejte prázdnin a nepočítejte s obíhám a odpověďmi na komentáře. Doufám, že sem někdo bude chodit, ale tak uvidíme. :)

Croatia

17. srpna 2012 v 10:26 | El |  diary.
Sem ve stresu. Haha. Za 12 hodin odíždíme do Chorvatska. A já jsem ještě u bábí, nemám nic zbalenýho a netuším, jak se to všechno vyvine. Uvidíme. Mám rodiče, co pořádně nemyslí -_-' Taťka pro nás má přijet kolem oběda, super. Tak kolem 13. hodiny se [snad] vydáme do Brna. Jelikož potřebuju ještě do města [haha, sem zvědavá, jak to stihnu] fakt netuším, jak to všechno stihnu. Potřebuju si nabít foťák i mobil. Nevím jestli tam bude wifi, ale kdyby náhodou byla, tak se určitě ozvu! :3 Určitě budu fotit, fotit, fotit a pak vám to semka hodím. Až přijedu. Počítám s tím, že do 25. bych měla bejt doma Ale kdo ví. Jedem do Puly, jestli někdo zná. Jedem tam tak, že jedem, přijedem, seženem si ubytování a pak tam sme jak dlouho chcem, no. Někdy dobrý, někdy blbý. Navíc mám rýmu jak *píp*, takže to bude taky zajímavý.. Jo a ještě si musím nalakovat nehty :DD knihovnu sem propásla, ale nějaký knížky mám doma + čtu od začátku už po 3. Harryho Pottera. Teď jsem u 2. dílu. ANO SEM VELKÁ POTTERHEAD POSERTE SE Z TOHO :* No já už končím. Bábí má kecy, že sem furt na ntb. Takže tu maximálně do 25.8. nebudu. Kdybych se potom neozývala, sežral mě žralok, utopila jsem se a nebo jsem se píchla o tu zasranou mušli. Užijte si to tady ^^

Cry me a fucking river, bitch!

14. srpna 2012 v 21:28 | El |  diary.
Sem nasraná na celej svět, lalala. Ne fajn. Na celej svět ne. Ta modrá barva se mi smyla hned po 1. mytí, takže byla na hovno. Ale už mám objednanou známe, co dělá kadeřnici novou, takže je to v suchu :D Snad. Budu ji mít do konce prázdnin. :3 Mám naraženou ruku. Bolí mě, ale můžu si za to sama. Sem blbá, no. V pátek jedu s našima do Chorvatska. Přednastavím asi 3-4 články. Bude tam Before I Die, nějaký DIY a obrázky. Nic víc mě nenapadá. Sem u bábí. Vyhrabala jsem z jejího šatníku luxusní svetr s košilí. Mám nový kraťasy. Trochu sem babičce zkrátila starý ryfle, no. :D Musím se objednat k očnímu. -_- Mám nasráno ze školy. Nechcu tam. Mezi ty lidi. Do toho kolektivu. Pak zas budu evry dej brečet a budu nešťastná. Největší strach mám z toho, co lidi řeknou na to, že se snažím oblíkat ve vintage stylu. Vím, může jim to být šuma fuk, ale i tak. Ale na druhou stranu si říkám, že je mi to vlastně všechno jedno. Někdy si říkám že ani nemá cenu žít. Stejně ednu umřeme a nikdo si ns za takových 50 let nebude pamatovat. Tak co. Ale to jsou zas mí pesimistický úvahy. Děláme s bábí domácí kečup a zavařujem okurky. Je to fajn. Mám babičku ráda. Skoro ji považuji za mamku. Zas odbočuju. Nevadí. Nestíhámobíhat darlings, ale sou prázdniny, nechci sedět jen u počítače. ;) Zamilovala jsem si Tomáše Kluse a jeho písničku Marie. <33 Haha. Sem debil. (s)Mějte se. ^^