Confusion in the head.

27. srpna 2012 v 19:30 | El |  diary.
Mám v hlavě dokonalý zmatek. Nevím komu můžu věřit. Bojím sešeho. Školy, sboru, rodičů. Mám pocit, že vůbec neznám své spolužáky/spolužačky. Všichni se strašně změnili. Nebo jsem se změnila já? Kdysi jsem nic neřešila. Prostě jsem se usmívala na všechny strany, bavila se s těmi, kdo stáli o mou přítomnoust a vše mi bylo jedno. Ale proč už to tak není? Protože to nechci? Vůbec nevím co mám odpovídat na otázky, jež mi sou kladeny. Nejvíc mě dostává M. Napíše mi jen když potřebuje. Nebo S. To stejný. Jenže s S. sem se nejvíc bavila ve třídě a ona de pryč. To stejný E. Taky de pryč [s ní jsem se též hodně bavila a je to pro mě snad nejdůležitější člověk ze třídy. Tedy byl, protože v naší třídě už není]. A já mám prostě pocit, že se z toho všeho zhroutím. Mám pocit, jako bych do té třídy měla přijít jako nová spolužačka. Povrchní pohledy, co to mám z vlasama, jak se oblíkám. A co? Je to můj život ne? Jo je, jenže já si ho totálně seru. Úsměv na tváři mi snad nastane jen, když s píšu s M. Ta za mnou měla zítra přijet do Brna. Ale nic se nekoná. Opět. Tudíž za ní budu muset jet do Prahy. Dnes sem si psala s A., která se mě ptala jestli jsem v Brně [ místo Brně napsala Nrně a já přečetla Narnii, tudíž sem měla po dlouhé době 10 minutový záchvat smíchu]. Domluvila jsem se s ní a s B. že půjdem ve středu ven. Konečně změna. Zítra jedu do Brna a celkem se těším. Budu tam až do čtvrtka a pak zas jedu k bábí. Miluju jízdu vlakem :3 Jsem nervozní. Brečím po nocích a nic mě neuklidňuje. Ani písničky. Což je hodně špatný. Mám strach o babičku. Furt říká že tu dlouho nebude. Jenže ona tu musí být ještě dlouho.Je to moje jediná opora. Mám ji ráda jako mamku. Ne! Mám ji radši jak mamku. Už jenom při pomyšlení na to, že by tu nebyla.. Ne, nebudu o tom mluvit. Nebudu to přivolávat. Depresivní článek. Depresivní konec prázdnin. Kurva proč? Ale na to mi nikdo neodpoví..
 


Komentáře

1 Miss Balushka Miss Balushka | E-mail | Web | 27. srpna 2012 v 22:20 | Reagovat

Děkuji za komentář :) O vlasy se snažím starat, co nejleépe a trvá to, než vyjdu ven :D Narozeniny jsem měla super, i přítel je úžasný, jsem za to velmi vděčná :)
Narnie :D
Kromě Titanicu koukám máme společného i Harryho Pottera, taky ho miluju :) Je fajn najít někoho, kdo má rád, co já :) Necítím se potom tak ''divná''.
Ohledně babičky, mě umřela má milovaná babička na rakovinu, když jsem byla v děvítce. Pamatuju si na ten den až moc dobře. Musíme se s tím nějak vypořádat, jak lidé odcházejí tak zse přicházejí, ale tvojí babičce přeju, aby tu byla ještě dlouho, plná elánu a zdraví. ALe chtělo by to aby i ona měla optimističtější přístup, zkus si s ní udělat nějaký fajn den. Třeba s ní zkusit něco uvařit, ušít, podle toho, co má ráda :) Staří lidé potřebují hodně kontakt s lidmi, obejmutí a tak, učili jsme se to v psychologii.

2 Marsianna Marsianna | Web | 28. srpna 2012 v 10:32 | Reagovat

Neboj se o babičku! :)
Bože, jak já nesnáším, když někdo napíše jen když potřebuje! Na naší škole je to dost často (protože jaksi patřím mezi ty lepší ve třídě, což u nás není tak těžký.)
Říkají mi šprtko, i když se doma moc neučím. Ve škole se skoro nehlásím, neupozorňuju na sebe učitele ani nic. Prostě mám jen dobrý známky. Vždycky jsem je měla. Ještě jedna holka (moje kámoška) je taky "šprtka". Ta měla nakonec ještě lepší vysvědčení než já. Jí to nevadí, že jí tak říkají, ale mě to mrzí. Chci to taky hodit za hlavu. Uvidíme, jak to bude letos. Ale rozhodně se nesnížím na úroveň jednoho spolužáka, kterej je strašně chytrej a taky mu říkali šprt, tak se pro jistotu zhoršil v prospěchu a prudí učitele, aby mu tak neříkali. Trapas.

3 Lee Lee | Web | 28. srpna 2012 v 18:32 | Reagovat

o babičku se neboj :) lehko se to řekne a težko udělá já vím. Do školy se taky netěším mezi ty paka :D  Bude líp Neboj.

4 natt natt | Web | 29. srpna 2012 v 20:51 | Reagovat

já ve třídě taky moc kamarádek nemám))nevadí mi to:3
nechceš spřátelit?)

5 Oli* Oli* | Web | 29. srpna 2012 v 21:12 | Reagovat

viem je to nepríjemné keď babky hovoria tieto svoje reči. To isté hovoria aj moje babky a tiež sa bojím. Len nedávno odišiel zo sveta pra starý otec. Je to nepríjemné a bolestivé ale taký je život a keď odídu naši najbližší, ešte stále ich máme v svojich srdciach. :) Depresívny komentár, viem. Ale zatiaľ mysli na to pekné a tráv so svojou babkou kopu času :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama