Září 2012

You have not idea how I feel. So shut up!

28. září 2012 v 13:01 | El |  diary.
Mám pocit, že je všechno v prdeli. S prominutím. Už zase začínám mít deprese. Začínám nestíhat školu. Sice mám zatím samí 1, ale i tak. Sere mě to. Každý ráno se budím roztřesená a bojím se, co na mě zas kdo vysype ve škole. Kdybych neměla B., asi bych se z toho složila. Bývalí nej kamarádky furt chodí hulit s Karolínou. Navíc si K. včera do školy přinesla IPad jako nejvtší hvězda. Měla jsem sto chutí jí ho rozbít Fakt že jo. Navíc se mi začali posmívat spolužci. Překousla bych to. Jsem na to zvyklá, ale on nadává jenom mě! Jeho řeči typu jak jsem blbá, tlustá a ať držím hubu mě fakt nezajímají. Vždyť mám lepší známky jak on. Kretén jeden. Když nemám problémy doma, tak je mám ve škole. Navíc bývalí nejlepší kamarádky se mě pořád ptají co mi je, že jsem prý smutná a zamlklá. Pokrčím nad tím rameny nebo řeknu že se nic neděje a jdu dál. Mám chuť umřít. Nebaví mě tady ten život. Fakt ne. Volám si teď evry dej s Marťou a Klárou. Jsou nejlepší. Vždycky se u toho strašně nasměju. Děkuju za HOCZ. Opravdu jo. Včera jsem si založila tumblr a strašně mě baví tam dávat obrázky. Tutuc. Tak sem se zase ozvala. Dneska chci dočíst 1. díl Hunger Games.

4. meme day

26. září 2012 v 19:39 | El |  30 meme days
tvůj názor na náboženství

No, takže já osobně jsem křesťanka. Jsem pokřtěná a byla jsem i na prvním příjmání. Do kostela moc často nechodím, ale když už jdu, tak dodržuju ty zvyklosti. Ještě když je u nás prababička tak se modlíme před obědem. Toť asi vše. Jinak strašně moc vyznávám Potterhismus. :3

Cigaretový kouř

25. září 2012 v 12:36 | El |  diary.
Čaute, ozývám se..no po dlouhé době. Máti mi zebrala počítač, kvůli tomu, že jsme se pohádali kvůli KNÍŽKÁM NA STOLE. Ano, nemám normální matku. Ve škole je to čím dál horší (mimochodem teď máme informatiku) a spolužáci se nelepší. Začínám si dokonce víc rozumnět s klukama než s holkama. Huhu. Ale to je jedno. Mám první poznámku: Vyrušuje v mediální učebně. Zeměpisářka je kráva. Chodím s bejvalou nbej kámoškou a Karolínou na volný a občas si potáhnu z Blackdevilky. Mám pocit, že se měním. Že se mění všechno kolem mě. O víkendu jsme měli u babičky babský hody a já tam tančila, jako vždy. Měla jsem tentokrát růžovej kroj -.- Pak vám sem dám fotku, až se dostanu doma na počítač. Snad co nejdřív. Škola je neúnosná a já ji nestííhám což je na pi*u. Tralala. Jak trávíte čas vy? Já teď hlavně čtením, opisováním poznámek a učením. 8. ročník je fakt nejhorší. Good luck bro. Uvidíme.. zatím se mějte, zkusím se kouknout na vaše blogy, ale nevím, kolik mi zbývá času.

School is big problem, fuckk.

14. září 2012 v 16:23 | El |  diary.
Kupodivu ještě žiju. Nebrte mě vážně. Blog mi chybí.. Úplně nejvíc mi chybí! Ale nemám čas :( Chybíte mi hlavně vy! Vím, že si ě asi půlka darlings vymazala, ale nic s tím neudělám. Mám se v celku dobře. Teď. Jsem jak aprílový počasí, huhuhu. ^^ Škola je debilní. Mám novou spolužačku, která má jakési výhody. Nejen že má kozy jak.., je hezká, ale navíc je i bohatá. Ale blbá jak... Třeba dneska při dějáku měla spočítat úbytek obyvatel v desetinných číslech a ona dějepisářce oznámila, že eví jak se to počítá. Hehe. Navíc mi kradé kámošky. Teda ona to nemusí dělat. Ony jdou totiž za ní samy. A navíc chodí hulit. Dokonce i kvůli nim vybouchl záchod, protože chodili nedopalky do záchodu a já nevím, co se tam přesně stalo. Ale furt mám úžasný kámošky, kterých si nesmírně vážím! :3 Ve středu jsem byla s Ann ve městě, konkrétně ve Vaňkovce. Viděli jsme spoustu dokonalých věcí, budu mít asi tričko s peříčkama z New Yorkeru. ^^ Pak jsme si koupili čínský nudle a dostali jsme k tomu takový ty dřívka a jelikož tím ani jedna neumíme, tak jsme si museli ukadnout vidličky :D Nejsme normální :DD Dneska jsem měla objímací náladu a uvědomila jsem si, jak mám skvělí kámošky [ty, co nechodí hulit s Karolínou-nová spolužačka]. No, snad se konečně už a ten blog dostanu normálně, opět rozjedu meme days. Držte mi palce, já vám je taky budu držet! :)

P.S.: Musím se pochlubit, dnes jsem dostala za 1 z Čj :D

Mám nejkrásnější košili po babičce a děravý tričko na vyhození, tralala..


3. meme day

6. září 2012 v 14:01 | El |  30 meme days
tvůj názor na drogy a alkohol


Mám jiný názor na drogy a jiný na alkohol. Drogy jsou samozřejmě svinstvo, který by neměl brát NIKDO. Ale někomu to možná opravdu pomáhá, co my víme. Alkohol mi chutná a i když si řeknete, že jsem na to ve 13 mladá piju ho. Ne nějaký tvrdý jako je vodka[tu mám ráda s džusem] ale třeba víno neodmítnu. Teď si o mě myslete jaká sem alkoholička. Ale samozřejmě by se to taky nemělo přehánět. Takže drogy NE alkohol ANO.

OMLOUVÁM SE POZASTAVUJI

4. září 2012 v 13:46 | El |  diary.
Nic víc k vám k tomu neřeknu Jen že pozastavuji do neurčita, nemám na to teď moc čas. Na HOCZ nám došli patrončata[někteří ví], škola, kroužky a já prostě nezvládám! Asi se ozvu až o víkendu a přednastavím meme days.

School tomorrow, WHAT?!

2. září 2012 v 17:00 | El |  diary.
Zdr prc!

Neobíhám darling haha. Nemám na to náladu. Zítra musím jít mezi ty blby s podprůměrnou inteligencí. Navíc neví že mám modrý ombre, což bude zas plno debilních keců na můj účet. FUCK IT! Všichni řeší co si vezmou na sebe. Šaty? Sukni? Ne! Já si beru normálně kraťase s tričkem a se svetrem tak ať mi všichni třeba políbí prdel. Haha. Přespání u Baruš bylo dokonalý! Byli jsme vzhůru asi do jedné do rána. Bety mě praštila lampičkou :DD hehe. Jinak Bety je Bařčina sestra. :3 Probudili jsme se v 11 nasnídali jsme se a já pak mazala na vlak abych to stihla k bábí. Na hočku už začal školní rok. Hehe. V pátek večer mi bylo blbě a do půl čtvrté do rána sem měla hrozný křeče. No pak jsem se vyzvracela, celá jsem se klepala a ráno jsem měla ještě horečku. Why not? Včera jsme se jeli podívat na svatbu. Byla to sranda. Teda ta show po svatbě. Zkoušeli ženicha, jestli ví něco o nevěstě a svém dětsví pomocí obrázků. No byl tam třeba jeden, kde seděl maličkej ženich se svým maličky bráchou a jeden měl na tý fotce zavřený očka. No a ten druhej měl u sebe bblinu a v ní napsaný: Vole, nespi. Nesou jídlo. Bylo to fajn. Pak sem opět seděla u počítače. Heh. Baví mě dělat gify. Za dnešek sem udělala už 4. Máte někdo GIFYO? Jestli jo, tak mi dejte do komentářů odkaz na váš účet a já si vás follownu. :3 Mám blbou náladu, lalala.

tvářím se tam jak debil johoho!

DOTAZ FOR OLLI: Seš na hocz teda? A jak se tam kdyžtak jmenuješ? ^^

2. meme day

1. září 2012 v 21:14 | El |  30 meme days
kde bys chtěl/a být za deset let


Kde bych chtěla být za deset let? No určitě bych chtěla studovat na nějaké dobré vyoké škole, snad i v zahraničí. Také bych chtěla mít nějakého toho přítele [ :D ]. No a hlavně bych chtěla být šťastná, že jo. Ale kdo ví, kde za deset let budu. :) Necháme se překvapit.