Prosinec 2012

6. meme day

26. prosince 2012 v 14:32 | Tess |  30 meme days
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
pfůů.. nejsem zajímavej člověk, ale fajn.

1. vždy, když sepředstavím, všichni se diví, že se jmenuji Vesselá s dvěma s
2. jsem pesimistická a snad nikdy jsem nebyla optimistická
3. věřím v magii, ale nevěřím na osud
4. jsem hrozně velká potterheads, ale lidé co mě neznají to na mě nepoznají
5. nesnáším Vánoce
6. nerada slavím svý narozeniny
7. sedmička je mí oblíbený číslo
8. jsem hroznej knihomol
9. mám radši prarodiče než rodiče
10. nevěřím lidem
11. mám fobii z pavouků
12. jsem hudebně založená
13. nesnáším sport, ale nemohla bych být bez míčových her a bruslení
14. chci živou sovu
15. nesnáším víc jak polovinu lidí co znám
16. mám mladší sestru
17. nerada nosím šaty a sukně
18. poslední dobou nejím, ne protože bych držela dietu, ale prostě nemám hlad
19. kdysi jsem chtěla být anorektička
20. miluju modrou barvu, spíše tmavou
21. nesnáším zimu a léto, mám radši podzim
22. ráda se seznamuji s lidmi po internetu
23. jsem závislá na tumblr
24. většinou se neučím do školy, protože mi vystačí to, co mám z hodiny
25. pořád se mi klepu ruce, aniž bych byla ve stresu nebo bych byla nervózní
26. mám hatery
27. ráda se schovávám v lese
28. jsem posedlá sovama
29. nejsem moc výřečná, i když se to někdy nezdá
30. kouřím

Vím, nejsou to moc zajímavý věci, ale nic jinýho mě nenapadlo.

Merry Christmas guyz!

24. prosince 2012 v 12:03 | Tess |  diary.
Jelikož je dneska Štědrý den, tak vám přeju šťastný a veselý Vánoce, hodně úspěchů do novýho roku, krásný prožití vánočních svátků a dál to myslím znáte.
Možná jste si všimli, že se vracím ke své staré přezdívce Tess. Někteří víte proč sem tu byla jako EL, někteří ne. Už se k tomu vracet nebudu. Za poslední dobu se toho stalo strašně moc. A kdybych to tu měla všechno vypsat, tak sme tu asi do příštích Vánoc. Fajn, přeháním, tolik toho zas není. Ale nejvíc se toho teď točí okolo mě a M. Skamarádily jsme se poslední dobou hrozně moc. DOkonce bych řekla, že nejen to. Je to jak kdybych našla svou druhou polovinu. Přemýšlíme úplně stejně, děláme skoro všechno stejně. Je to úžasný. Ale bohužel ani jedna na tom nejsme psychicky zrovna nejlép. O tom zas jindy. No, ale na ask.fm se objevili hateři. Hlavně u mě. Nebo spíše jenom u mě. Píšou i tam hrozný kecy o tom, že mám M. nechat na pokoji, že ji jen tahám za nos a že nemůžu mít více nejlepších kamarádek a bla bla. Naštěstí se tam objevují i lidi, kteří nám to přejí a jsou při nás, což mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech. :) No, ale o tomhle sem napíšu až někdy jindy. Dneska jsou Vánoce. Vůbec necítím žádnou vánoční atmosféru nebo tak něco -,- A sere ma to. Ale nic s tím neudělám. Nalepila jsem si nad stůl světýlka a vypadá to bombasticky :3 sem spokojená. Takže ještě jednou ŠŤASTNÝ A VESELÝ VŠEM! :3

Let us die young or let us live forever!

12. prosince 2012 v 20:50 | El |  diary.
Čaúú!
Lidi, já vím že nepíšu a že bych měla začít, ale je toho teď hroozně moc, moc, moc. Přednášky, koncerty, úkoly, hodiny ve škole. Sakra, je toho až hroozně moc. Občas mám pocit, že to nedám. Co už. Sedím tu s mikinou Primavera, piju čaj se slivovicí a řekla bych, že mám už něco napitý. Jo, nevyplácí se být nemocná. Hlavně když vás chcou rodiče mermomocí vyléžit za jeden den. -,- Fuckkk it. Mám mooc super cool hrneček s pejskem. Je mi zima. Bolí mě v krku. M8m depku a nemůžu zpívat. Normálně žeru k obědu kalendáře(tak dopadnete, když se budete doma rejpat v pondělním školním obědě!).. A aby toho nebylo málo, ještě jeden sme včera spořádali s M. k večeři. Jooo a včera jsme měli jarmark! Prodávali jsme věci s dílniček (akce školního parlamentu- JÁ TO NEVYMÝŠLELA! Aneb hroozně mě baví celý úterý sedět a říkat děckám co si maj vyrobit..) Ale jarmark byl fajn. Prodávala jsem jen já s B. Dostali jsme to hold na starosti a vidělali jsme 335 Kč! Úspěch vážení. Hlavně po tom, co jste asi 50x řekli: "Dobrý den, nechcete si koupit nějaký výrobek? Vyráběli ho děti ze základní školy. Každý výrobek stojí jen 5 korun a děti jej vyráběli v rámci akce školního parlamentu!" MIlujuu. A příští tejden mě to čeká taky! V úterý a ve středu. Why not?! jo a měla bych sem napsat, že MILUJU MÍŠU! :D JO, musím to psát všude, no. V neděli jsem byla zpívat v Městským divadle. Bylo to fajn. Very, very fajn. V sobotu jsem byla konečně bruslit a musím jít zas. Ale nevím kdy. Až se uzdravím. To bude trvat dlouho. Už se very, very těším. Mám ráda Adama a je to super kámoš! KÁMOŠ! Né můj kluk, tak se s tím děte laskavě už vycpat, milý spolužáci. Je fajn, když si v občance vytáhnete, že jste homosexuál a ten vedle vás (Adam) je starej nahluchlej dědek a y teď máte něco předvíst. Jo lidi, nechcete to vidět. Mám depky, bolí mě furt hlava a mám ráda žiletky. Jahow! Život je ták fajn. Enjooyy! Pod článkem najdete 2 gify))

Bye November! Hi December! :)

3. prosince 2012 v 21:31 | El |  diary.
Čus bus!
Nevím jestli jsem to sem psala, ale včera (V neděli) jsem byla ve Vídni. Bylo to supr čupr nájs! Prostě nejlepší Vídeň ever. No, ale než sem dám fotky z Vídně a popíšu vám tady ty bláboly, který vás stejně nebudou zajímat, vám řkenu co se stalo od čtvrku. Dělám, jak kdyby se stalo já nevím co. No, ve skutečnosti se nic nestalo. Nebo vlastně jo. Mluví se mnou Kačka! Je to supr. Jsem z toho nadšená, fakt že jo. Pátek byl nuda. Ale bylo pak volnoo. Ve 4 mě vyzvedla Annie a šly jsme spolu na Svoboďák na stromek a trhy. Lidi, tam se nedalo hnout :D Ale co už. Bylo to super! (Moc používám slovo super/supr) Sice tam byla tlačenice jak nevím kde, ale byl to úžasnej večer. V sobotu jsem hlídala sestru, která si ještě dovedla 2 spolužačky (TO NECHCETE!) :D A byl prosinec! Zatím nesněžilo, ale co nebylo, mohlo přijít. A taky že přišlo.