Květen 2013

Tea week.

26. května 2013 v 22:26 | Tess |  diary.
Large
Pořebovala bych prodlouženej víkend. I když sem spala o víkendu dosti a nikde jsem nebyla, chce se mi pořád spát a zívám o sto šest. Pořád piju čaj. Hlavně bílej, kterej se stal hrozně velkou částí mě a do kterýho jsem se jednoduše zamilovala. V pátek jsem měla další koncert, tentokrát ze sólákem. Je super dostat kytku za to, že zpíváte a ještě je to falešně:D Ale učitelka mě pochválila a zítra si jedu vyplnit přihlášku na soutž do Prahy. Kam se mi nechce. Protože to podělám. Já a tréma sme velký kamarádky, no. Včera jsem měla plno času, takže jsem si po roce a něco uklidila celou poličku, na které byli tuny prachu. A zároveň jsem vyházela půlku věcí, co tam byla:D Se stolem jsem udělala stejný proces:D A radši se neptejte co jsem udělala ze skříní. Vyhodila jsem víc jak polovinu oblečení. A sem spokojená. Už zase mám kam dávat nový oblečení:D Dneska jsem se dívala na ilm Trust. Je to o holce, která si našla kamaráda přes net a on ji lhal a pak se spolu sešli a on byl ve skutečnosti ai o 30 let starší a znásilnil ji. Je to vcelku smutný, ale tak nějak mi to nco dalo a klidně bych se na to podívala znova.. Pořád řeším M. Svádím pořád v sobě jakejsi vnitřní boj a nevím čemu mám věřit a jak se mám rozhodovat.. což mě děsí.. Pjdu si uvařit večerní čaj, osprchovat se a zalízt do postele a spát. Nebo umrznu a zítra budu jako zombie.

Velká absolventka!

19. května 2013 v 22:46 | Tess |  diary.
Large
Největší úspěch za tu dobu, co jsem nepsala. Dámy a pánové tleskejte. Odabsolvovala jsem 1. cyklus!! Sice jenom, co jsem vlezla na pódium, totálně jsem se roztřepala, klepaly se mi ruce, nohy, všechno. Nemohla jsem dýchat a k tomu jsem měla teplotu. Ale odabsolvovala jsem! I když sem se v písničce 2x zasekla. Jsem na sebe tak nějak pyšná. Chňu. Poslední dny mi připadají jako hrozný stereotyp. Vstanu, jdu do školy, příjdu ze školy, učím se, sednu si k notebooku, jdu spát, vstanu, jdu do školy, příjdu ze školy, učím se, sednu si k notebooku a jdu spát. A takhle pořád dokola. Okay, až na tenhle víkend. V Brně byla muzejní noc, takže sem se s A. vydala do víru města. Šel s náma ještě mů taťka ze ségrou, ale od těch jsme se pozděi odpojili. Je hrozně super pocit tančit o půl 11 večer tango v centru města a v 11 hodin jíst sendvič ze subwaya. Mít nějaký ten alkohol v krvi a dorazit o půl na půlnoc k A., která má prázdnej byt. Seděli jsme u ní do 1. (myslím) na balkoně a popíjeli jsme kávovej likér s obyč kafem a cigaretou v puse. Pamatuju si, že jsme měli dojemnou chvilku, kdy jsme si stěžovali na život a obě dvě jsme se rozbrečeli. A dokud nás nevyhnali děsivý zvuky z balkonu(som poseroutka), tak sme se smáli. Do půl 3. do rána jsme děli hroznej bordel, smáli jsme se jak debilové, váleli jsme se po sobě prostě hrozdný srajdy. Ale bylo nám dobře. Pak jsme usly s tím, že si Ančí myslela, že někdo stojí u nich na chodbě(posraný strachy). Probudila jsem se ve 4 ráno, kdy mě začala mírně bolet hlava a po nějaké době jsem zase usnula. Pak jsem se probudila v 6 a to ta bolest hlavy byla už trochu horší. Spolkla jsem prášek a šla zase spát. Ráno jsme museli uklidit celej byt, aby to vypadalo, že tam nikdo nebyl(Aniččini rodiče jsou rozvedení- máti byla v lázních a Ančí měla být u taťky, kterej si myslel, že spí u mě- sme rebelky). Takže to byl úžasnej víkend strávenej s ní. Radši nebudu říkat, co se děje doma a ve škole, protože to by bylo zase na dlouho a vás by to unudilo k smrti. Jen vedu válku s třídní a s rodičema dohromady. Chci pryč. Ze školy, z Brna, z ČR. Prostě pryč.

I am unicorn.

11. května 2013 v 23:12 | Tess |  memories.
Nechce se mi nic psát. Vlastně se mi toho chce psát hrozně moc. Ale zároveň nechce. A tak vám sem radši hodím nějaký fotky z instagramu a z pátkovýho projekťáku. :) Enjoy it!

MAY!

3. května 2013 v 14:40 | Tess |  diary.
Tumblr_mihzyufgf51ra36n3o1_500_large
Chňa, chňa. Jdu psát článek! Po dlouhý době! Kupodivu né zas tak dlouhý, ale dlouhý! A všude píšu vykříčníky! Dneska mám dobrou náladu (važte si toho, tohle se moc často nestává). Poslední dny se snažím žít tak jak chci já a ne ostatní. Tento týden je fakt vydařenej. Až na čarodky, kdy sem byla naštvaná na sebe, B. a A. jelikož sem si nedokázala domluvit program (spíš sem si ho domluvila a někdo [ahoj Ani, ahoj Baru] se na mě vysral) a tak sem skončila sama doma, s becherovkou a džusem vysmátá z toho, že je džus oranžovej. Ale pak mi bylo fajn. Připadá mi, že si čím dál tím víc rozumím s Míšou (jinou než sem psala před pár měsíci, ta už je minulost) a sem za to hrozně ráda. A taky sem hrozně ráda za to, že k nám přišla. A vím, že si tohle přečte, takže tímto ji zdravím :D čau Míšo! :DD Takže čarodky zas až tak super nebyli, no. Dneska sem vstávala už v 5:30, jeli jsme ze školou na Pálavu. Pršelo jak z konve, takže místo abychom chodili po 3 kopečcích a koukali na kytky, tak sme skončili na zámku v Mikulově, (ta svině ho střelila!) kde to bylo zajímavé. Hlavně když sme si šli, já s M. ,sednou za D. na takovej balkonek a fotili sme se tam a najednou D. volá spolužačka kde sme, že už sou dávno na exkurzi. Haha, bylo vtipný je pak hledat. :D Pak sem se šli kouknou na nějakou výstavu kde byli ptáci, hlavně vyfocení a pár jich bylo i vycpanejch. A pak hurá na autobus ve kterým sme jeli minimálně hodinu. Všichni úplně mrtví a unavení, půlka třídy tam spala, why not? A pak sem šla s Mišulou na nudle a bubble teaaneb jak si zkrátit čekání na otevření Špáru). A aby jste rozuměli tý zvorce "ona ho zastřelila".. právě se dívám na Skyfall. V angličtině+ je to kinová vere rovná se rozumím tomu velký...nic. A tak sem to prostě potřebovala okomentovat. Mimochodem. Sem jediná co uschla?! Ani sem nepostřehla že je 1. máj kdyby nebylo obrázku na WHI. ^^ Tak zas někdy.

P.S.: Nevíte někdo o nějaký stránce, kde si můžu navrhnout vlastní obal na mobil? Takový ty silikonový a ták..