Červenec 2013

Spain

22. července 2013 v 23:18 | Tess |  diary.
November. | via Tumblr
Ola!
Tak sem ve Španělsku. Cesta trvala dva dny (jeli jsme jak debilové autem, že tati), byla těžká, ale nakonec jsme ji zvládli a dokonce sme se ani moc nehádali. Já se hádala akorát s našima kvůli jídlu. Nevím jestli jsem to říkala, ale sme u známých. Teta je češka a strejda španěl, takže tu právě slyším španělskočeštinu. Je to k zbláznění. Před chvílí jsem přišla z venku. Jen ve spodním prádle a svetru. Ptáte se co se stalo? Taková vtipná historka. V Santa Barbaře (mam pocit, že tam) je taková boží fontána. A jelikož sem s sebou vláčela další z ných depresí (kirva, kde je to léto bez depresí?!), zula jsem si boty a prostě sem tam začala lítat ve fontáně. Když sem se rozhodla, že to stačí a že sem se dost vyřvala, byla jsem celá mokrá. Naši nademnou kroutili hlavou a nechápali, co to do mě vjelo. Já to nechápu taky. Ale ulevilo se mi. Tom mi totiž dneska asi o půl druhé ráno oznámil, že kě mě vlastně nemá 100% důvěru a že je nejspíš zabouchlej do jedný borky, kterou extra nemusim. Vcelku mě to vzalo. Tak se teď chovám jak totální svině a magor v jednom. Měla bych se vzpamatovat. Aspoň trochu. Dneska sem se spálila. Moře je studený, ale osvěžující. Je tu skoro 40°C. A já nevim.. kdyby se odbourali všechny ty negativa, ta je to tu super. A jsou tu krásní kluci!!! Třeba jednoho sbalim. Fajn, nebuď směšná Terezo, tlustý holky nido nežere. Je to smutný. Začíná mě bolet hlava, protože sem si trochu švihla alkoholu, muhe. Doufám že se máte dobře. Já se zas ozvu. Adios

Ole

20. července 2013 v 10:21 | Tess |  diary.
Čusky fusky!
Tákže Rychlo článek. Ty mi jdou. Asi za 15 minut (to je ještě dost času ne? :D:D) odjíždím do Španělska kam nevim jestli se mam těšit (mé deprese kvůli mé postavě a blabla tomu nepomohli, hehe) álé každopádně se netěším na tu cestu. 24 hodin v autě s uřvanou sestrou anadávajícíma rodičma. Mám docela silné obavy, aby sme do toho španělska vůbec dojeli. Ale mohli bychom. Mám nabalených asi 5 knížek a doufám že to všechno přečtu. Beztak ne. Ale mohla bych. A taky mám foťák a velkou pamětovku, takže hodlám nafotit stráášně mocmoc fotek. A budu určitě přidávat i fotky na instagram, takže kdybyste se někdo chtěl juknout, popřípadě mě follownout.. Jmenuju se tam @tessinfinity (ha, teď dělám jakože mám něajký čtenáře, i když nemám, lolíček) Měla bych jít skládat kufry, ale nechce se mi opouštět na 14 dní notebook. Ále..doufám, že tam bude někde wifi a když jo, pokusím se přidat minimálně 1 článek. MINIMÁLNĚ (jak kdyby na mí članky byl někdo zvědavej). Tákže už fakt končim, doufám, že mě nesežere nějakej žralok, či co tam plave za potvory. DOufám že si to užiju a se ya soon guys. Love ya all. A nejvíc Ang samozřejmě. (:D:D zminila sem tě v članku, važ si toho!!)

Blog's B-day!

16. července 2013 v 23:06 | Tess |  kecykecykecy
Mučača grácie!
14.7. se objevil 1. článek na tomto blogu. Začátky jsou vždycky těžké a mí náladovosti též. Vlastně je to se mnou a blogařením težký všechno. Heh. No, ale každopádně sme to tu spolu nějak ten rok přežili a já doufám, že to tu bude fungovat i příští léto. :)) Těm čtenářům, který můj blog už rok čtou chci nehorázně poděkovat. I když já sem taková jaká sem, nechodím na vaše blogy často a moc nekomentuju, vaší přízně rad a vůbec každého komentáře si nehorázně vážím a nehorázně mě vždycky potěši. Jste úžasní. Všichni do jednoho! Miluju vás. Všech 2 189 lidí, co můj blog za ten rok navštívili. Těší mě to nehorázně moc. So STAY STRONG, STAY WEIRD AND STAY!

withou "me", you're just "aweso".

11. července 2013 v 22:14 | Tess |  diary.
November. | via Tumblr
Heslo na prázdniny alá užít si ty nejlepší prázdniny zatím běží v proudu a daří se mi, daří se mi. Fakt sem chtěla potřebovala prázdniny.Trošku to tu zaostává, ale rozhodla jsem se, že když něco zažiju, tak si sem udělám prostě zípisek. A co sem za těch 11 dnů (nebo kolik to je) stihla? Nu, dokončila jsem brigádu nejlíp, jak jsem mohla, užila si dny s M. a A., nakupovala, vykouřila za den 9 cigaret ( "na, ber dokud je. Tejden budeš bez toho!), oslavili jsme narozeniny, neuseděli vodárnu, vlezli jsme na koupák, kam pouštěj jen dospělí, smáli jsme se, užívali si.. Další heslo na prázdniny zní: být young, wild and free. Young- věk na to mám (:D), wild- rebelkaa, free- dělam si co chci, heč. Dneska jsem byla na další minibrigádičce. Hlídala jsem kytky na výstavě. ("Klidně si s sebou vezmi notebook, měla by tam bejt wifi!- hovno, hovno zlatá rybko. Seděla jsem tam od 9. do 17. a myslela že chcípnu nudou. Ještě že jsem si vzala mou věrnou kamarádku knížku. Před chvílí jsem mluvila s Tomem. Jak dojedu ze Španělska přijede za mnou. Juch!! Nemůžu se dočkat, těším se jak malá holka na lízátko/kolotoče/whatever.. Bude to nejlepší. Doufám. Musí bejt! Každopádně jsem těď u bábí. Zítra by za mnou měla dojet Ančička, takže to bude též super čuper. Uživejte prázdnin!!!

P.S.: buďte hodní a doporučte mi nějaké knížky a filmy ^-^