Can you tell me.. why we are best friends?

16. srpna 2013 v 14:59 | Tess |  diary.
Tumblr
Áno. Možná ste někteří pochopili dle názvu článku, ale dneska se chci rozepat o mým kamarádství s Tomem. Proč? Protože mám příšernou chuť ho nakopat do prdele a říct mu, že o to přátelství už nestojím. Vlastně docela přemýšlím, jestli stojím vůbec o nějaký přátelství.. Ne fajn. Tohle už přeháním. Bez přátel bych byla v prdeli, životně je potřebuju. Je to smutný, že sem na někom závisla, ale jo. Sem. No, každopádně. Včera sem byla vědkem hádky mezi M. a Tomem. Hádají se pořád. Oba dva sou hrozní perfekcionisti a to já nesnaším. Ale u nich to ještě překousnu. Jenže kdyby jste včera viděli tu jejich hádku.. Začalo to tím, že Tomáše poslali 2 kamarádky do prdele ohledně kina, na který mu původně kejvli. No, Tom si šel za náma vylít srdce a stěžovat si jak na něj všichni serou. "Okay, Tome. Ser na ně, nestojí ti za to. Kdybych bydlela blíž a nebo bych mohla přijet tak přijedu. Je mi to líto, ale život je takovej." "Děkuju, ty jediná (jako já) na mě nesereš." (přibližná naše včerejší konverzace na skypu ve skupině kde je i M.) Kdybych byla na místě Marti, taky bych se ozvala, protože ta mu napsala první, že by za ním klidně přijela kdyby nebydlela v Praze. No a M. se tedy po téhle konverzaci ozvala a napsala tohle: "Jak jednoduché, naházet všechny do jednoho pytle, zavázat ho a nalepit cedulku 'Ti, co na mě kašlou' " (hrozně se mi líbí jak to napsala, haha.) No a začlo to. Začali se hádat kdo všechno spadá do slova "všichni". Začali hledat každou chybku na slovech ve větách co napsali. Dělají to pokaždý. Serou mě. Nó, každopádně já, velká zachráňkyně všeho, sem se nasrala a napsala jsem jim, aby se uklidnili, aby přestali hledat na všem chyby a radši byli rádi, že mají samy sebe a né aby se ještě takhle hádali. Rozloučila jsem se a odešla jsem. Přemýšlela jsem jestli půjdu spát, protože ještě nebyla ani půlnoc a já usínám kolem 3. ráno. Místo toho sem teda začala chodit po pokoji a přemýšlela sem o tom až mi vyhrkli z očí slzy. Sem citlivka, ale ti dva mě tak nehorázně psychicky zdeptali, že to ani jinak nešlo. Uvědomila jsem si totiž, že opravdu všechny ztrácím a že se mi všechno rozpadá pod rukama. Bára ve středu odletěla do Londýna. S Peťou. Domlouvali jsme se, že se v úterý před odletem uvidíme. Týden předem. Tak teda nastalo úterý, já natěšená jak blázen že ji po měsíci uvidím sem šla kolem čtvrtý ven, že se půjdu kouknout do Tesca na longboardy a na zpátek vyzvednu Barču. Ještě sem jí psala smsku jestli to teda platí. No, asi po pů hodině mi přišla odpověď, že se omlouvá, ale že už má něco jinýho. Podlomilo mi to kolena. Jea. Sem troska. Tak sem pak chodila po Tescu mezi regálama se slunečníma brýlema a zanechávala jsem tam svůj smutek. Takže fakt super. Nikomu sem to neřekla krom Ledničky, která je na táboře a má tam trable s nějakým borcem. Neřekla sem to ani Tomášovi, kterýmu stejně už nic neříkám, protože vím, že mi nepomůže a že mi to všechno akorát vymluví že je to kravina a že nemám fňukat.

Ale nakonec mám i nějaký pozitiva. Zítra jdu s Metynkou na fesťák a doufám, že tam poznám někoho novýho aspoň. Chci si to užít a doufám, že si to taky užiju. Včera mi psala Ann, že v neděli přijíždí dom a že něco musíme podniknout. Jo, Annička mi asi ze všech teďkom chybí nejvíc. Chybí mi to dělání kravin s ní. Je hrozný, že sme se viděli jen na začátku prázdnin. A do třetice všeho dobrýho. Po dlouhým přemlouváním Toma sem se pustila do sepisování knížky. Včera sem napsala už jednu A4 ve wordu (jeaaaa :DD je toho hodně, no jo.) Zatím sem neuvažovala o tom, že bych to dala na blog, ale pokud by tu o to někdo stál, tak to pak sem klidně dám. Taky přemýšlím, že změním desing blogu. Uvidíme..
 


Komentáře

1 ang ang | Web | 16. srpna 2013 v 16:29 | Reagovat

No, ti teda povím, docela zajímavý historky s kamarádama. Nu, kdybych ti měla já nějakou povědět s mýma kamarádama, ech, vlastně si už na žádnou nepamatuju. Připadám si fakt chudá. Ale co, život jde dál. Ať si to užiješ na fesťáku a narazíš tam na nějakýho hezounka, třeba:3
S tou knížkou ti přeju, aby jsi na tom byla líp jak já:D Mám asi 10 taky A4 stránek, nebo už ani nevim kolik, a začala jsem uvažovat nad tim, jestli to přece jen trochu neni kravina a jestli tam nemám dát něco nadpřirozenýho. Jenže já se v tomhletom nějak extra nevyznám a pak bych si dělala trable s tím, že nevím jak to pesně funguje. Takže zůstávám u takovýho normálně trapnýho příběhu popsanýho jednou nenormální teenagerkou(?lol). Ale teď bych docela mohla napsat ještě pár stránek viď? Samozřejmě že bych si chtěla tu tvojí knížku pečíst, takže jí určitě hoď na blog. Já si asi takovejma kravinama co píšu zasírat blog nebudu:D Ale ty to sem prosím dej, protože to určitě bude bombastický:-)!!

2 the lizz. the lizz. | Web | 16. srpna 2013 v 16:33 | Reagovat

ti kamarádi, bože, taky nesnáším perfekcionisty :D
ale i když nás kámoši serou, přece jen, co bychom bez nich dělali?)

3 Insidious Insidious | E-mail | Web | 18. srpna 2013 v 13:43 | Reagovat

Jo... tak to moc neznám... moc kamarádů nemám... ačkoli poslední dobou mám taky trable s jednou kámoškou... však o tom bude i článek, tak si ho pak klidně přečti :)
Nevím, co na to říct. Lidé se hádají, kvůli prkotinám a vůbec se kolem sebe nerozhlíží a neuvědomují si, komu tím ubližují...

4 Liven Liven | Web | 19. srpna 2013 v 13:25 | Reagovat

Hele na mě taky všichni serou, ale můžu si za to sama, protože vždycky řeknu svůj názor na rovinu a potom vidím, jak  to člověka zabolí.. No a ještě k tomu když člověk moc kamarádů nemá.
Každopádně na změny se těším a neboj, čas všechno spraví, musíš tomu jen věřit.. i když je to těžké a bolí to.
A ten příběh sem dej! Jasný?! :D

5 Lily Love Lily Love | Web | 20. srpna 2013 v 16:53 | Reagovat

nevím co na to říct..třeba se to vyjasní a třeba budete kámoši a třeba už ne :)

6 Jacqueline Jacqueline | Web | 26. srpna 2013 v 13:10 | Reagovat

Díky,HOCZ právě hraju,už jsem prošla školkou^^ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama