Dear God, make me a bird, so I can fly far, far away from here.

26. srpna 2013 v 13:40 | Tess |  diary.
LoveQuotesRus
Prázdniny začali suprově. Vlastně sem si je až do teď užívala. A pak najednou..se mi to všechno hezký začalo rozpadat pod rukama. Všechno. Najednou. Pryč. Tento týden sem převážně strávila s Annie, která mi z toho všeho tak nějak pomohla..Spíš mě do toho nenechala tak spadnout, jak sem do toho spadla o víkendu, když odjela. Byla jsem s ní v pondělí. Strávili jsme spolu celej den, viděli jsme se po strašně dlouhý době. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Ji. Nakonec u nás spala. O půlnoci jsme šli na návštěvu do kuchyně a udělali jsme si "půlnoční hody". Ve 2 ráno jsme šli do kuchyně znovu, ale tento krát pro víno, kterýho naši měli ažaž. Usli jsme ve 4 ráno. Spokojený a šťastný. S úsměvem na rtech. Druhej den sem jela k babičce. Naštvaná, že ji musím nechat v brně a nemůžu i ji vzít s sebou. Naštěstí sem za ní jela opět ve středu do Brna a opět to byl den plnej smíchu. Nevím proč, ale mám takovej pocit, že už mi zbyla jen Annie. Každopádně Anča za mnou přijela k bábi v pátek, tak sme šli na skate. Nejlepší bylo, když si Annie stouplna na ten nejstrmější betonovej kopec plnej hrbolků a děr a že to sjede. Já šla dál se slovy: "Hlavně se mi nezabij, sbírat e země tě nebudu.." a najednou byl vedle mě její skate a na byla rozpláclá na zemi. Bála sem se, ale v tu chvíli sem se nezohla na nic víc než se s ní začít smát. Bylo to fakt vtipný. Večer sem ji pak šla doprovodit na vlak, kterej nejel. DOufám, že aspoň autobusy do Prahy, až za ní pojedu, mi pojedou. :D Takže sme seděli do devíti večer na nádru a povídali jsme si. Nakonec u nás spala, protože ty vlaky opravdu nejeli. :D Druhej den ráno sem ji doprovodila na vlak, kterej už konečně jel.. A jela jsem na sraz dědových bratranců a sestřenic. Opravdu bych nikdy v životě neřekla, že s 50 důchodcema může být taková sranda, jaká s nima byla. Na to, s jakou nechutí jsem se tam vydala sem odtama odjela s náladou otočenou o 180 stupňů :) No.. a včera mi došlo, že sem za prázdniny nejspíše ztratila 2 nejlepší kamarády. Toma a Báru. Nechci to uspěchat, ale prostě to tak podle mě je. Nechám tomu volnej průběh a nebudu na věci tlačit. Ale tohle mě včera asi nejvíc srazilo na kolena.. A za týden do školy. Vítání prvňáků a povinnosti deváťáka. Začíná nabitej školní rok. Tak uvidíme.
 


Komentáře

1 Liven Liven | Web | 27. srpna 2013 v 18:01 | Reagovat

Jo. Tak se mi svět hroutí pod rukama. A to doslova. Ty máš alespoň tu Annie, ale já nikoho. Nikoho. Nikoho. Je to krutý, ale takový je bohužel život.
Ale jsem ráda, že sis to sní užila, dokuĎ není škola, že jo :D

2 ang ang | Web | 28. srpna 2013 v 19:32 | Reagovat

Je fajn mít takovouhle kámošku, která tu pro tebe je, když jí fakt potřebuješ. Je fajn, že sis to s ní užila, nasmála se a tak:) Já jsem nakonec přemluvila taky jednu mojí kámošku, aby ke mě přijela z prahy. Seděli sme na terase, povídaly si, smály se a pily citronový pivo a jedly brambůrky. Pak odjela a všechno se vrátilo tam, kde to bylo celý prázdniny.
S důchodcema je vždy švanda! Tedy alespoň s mýma babičkama. S těma se dá o čemkoliv mluvit a když máš špatnou náladu nebo myslíš na něco, z čeho ti je smutno, vždycky na to zapomeneš, protože oni ti začnou vyprávět jaký to bylo, když museli stát frontu na banány a doma dojili kozu. Já jsem taky ztratila kamaráda. Vlastně.. Měla jsem, dá se říct, 3 opravdový přátele, kterým jsem mohla říct úplně všechno. Jenže s jedním jsem se pořád hádala a hádala a prostě mě tak vždycky vytáčelo, jak se chová a že chodí ven s takovejma lidma a prostě takový blbosti. No a pak jsem mu napsala něco fakt zlýho, protože byl na mě hnusnej a prej jsem pro něj přestala "existovat". Ale co, já ho nepotřebuju. Nu a moje nejlepší kamarádka.. o tý radši ani nic psát nebudu. Nevim jak se to stalo, jestli je to tou společností nebo nevím čím, ale jakobych najednou přestala existovat(taky) a prostě me nahradila. Má spoustu jinejch kamarádek a na mě si vlastně už ani nevzpomene. Už si ani nepamatuju, kdy mi naposledy napsala. No a ta poslední kámoška, ta mi zbyla. Škola bude v pohodě, to dá. Devítka je fajnová. Tam to všichni berou s úsměvem, tedy kromě učitelů že. Nám hned na začátku napařili snad milion zkoušení a testů. Jsem myslela, že se po***. Ale nakonec jsem to dala. Uvidíš, zvládneš to. Já mám docela obavy z prvního dne na střední. Docela mě deptají takový ty filmy, kde nastoupíte na střední jakože do prváku a hned si z vás třeťáci dělaj srandičky. No snad to tady bdue jinak:D

3 Insidious Insidious | Web | 29. srpna 2013 v 15:10 | Reagovat

Všechno se dá zvládnout. Alespoň máš kamarádku, která tu pro tebe je. To je dúležité. Musíš být silná a musíš se tomu všemu postavit čelem. Držím palce s devítkou! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama