Nobody dies a virgin.. Life fuck us all.

10. srpna 2013 v 20:15 | Tess |  diary.
November. | via Tumblr
Připadám si jako malinkatej červík scholenej do klubíčka, kterýmu z očí řinou samý slzy. Slzy zoufaltví, slzy nenávisti, slzy sebelítosti, slzy všeho. Připadám si rozkrájená na miliony kousíčků. Všechno mě užírá. Vracím se do minulosti, každej den. Pořád dokola. Začnu asi nejdůležitější událostí, co se stala v posledních dnech.. bylo to předevčírem. Nehorázně sem se pohádala s Tomem. Pošťuchovali jsme se, jako normálně. Jenže sem řekla něco o jeho lásce. A on se naštval a chtěl mi to oplatit. Jenže to co sem řekla já, sem myslela ze srandy. On mi to chtěl oplatit, jenže se mu to nepodvedlo. Tak sem se ho zeptala jestli mi to chce oplatit že se mu to nedaří. Řekl, že ne, že je jen nasranej a že si toho nemám všímat. Zeptala jsem se ho jestli je nasranej na mě. A on mi odpověděl, že mám použít mozek, že ho furt nebaví přemýšlet i za mě. Jo, možná si říkate, že to je kravina. Jenže Tomáš je děsně chytrej a má výborný známky a je hroznej šprt. Já taková být odmítám. Jenže on na mou inteligenci v poslendí době naráží pořád a pořád dokola. Jak kdyby si o mě myslel, že bych měla chodit na zvláštní školu. Hrozně mě to naštvalo a začla jsem po něm "ječet". CHtěl to zachránit tím, že mi začal vyjmenovávat všechny důvody proč že to vlastně se mnou kamarádí. Poslala jsem ho do prdele. Pak sme se ještě chvíli hádali a pak sem šla "spát", protože sem na to neměla nervy. Sem na něho naštvaná doteď protože mi pořád dělá nějaký naschvály. A neví že mi to ubližuje. Okay, škádlení. Beru,nejlepší kamarádi to tak maj. Ale odsud podsud. Navic se mi včera zdálo o těch cigánkách. To sem semka myslím nepsala, ale na začátku prázdnin nás s kamarádkou zmlátili cigáni. A kamarádku zmlátili jen kvůli tomu že se mě zastala. Seděli jsme nalavičce a oni se do nás začali srát. Hlavně do mě. Uráželi mě vzhledově, že sem prý hnuska, tlustá a že vypadám jak buldok. Pak po mě začali plivat. Fackovat mě. Bylo to hrozný. Nikomu to nepřeju. Byl to hnusnej pocit, utíkat před nadávkama, který si stejně v podvědomí říkáte. Mám pocit, jako bych tehdy utíkala před pravdou. Ještě před tím sem však tyhle nadávky měla i na asku. A díky tomu sem přestala jíst. Nejsem anorektička (bohužel, vim že si o mě musíte myslet že jsem magor, ale pro mě by opravdu ta anorexie vysvobzením byla.. ve všech směrech.) a ani nemám šanci být, ale doufám, že tim aspoň něco zhubnu. Řekla bych, že už se aji stalo.. Dám vám se fotky na porovnání jak sem vypadala minulý léto a jak vypadám teď. Nelekněte se. Píšu u kraviny, ale sem na pokraji toho, že skočim z okna. A ani se nemám komu svěřit. Protože je to všechno zasraně těžký. Zasraně komplikovaný. Je to všechno zasraný. A já chci jen pryč. Utíct pryč!
 


Komentáře

1 Insidious Insidious | E-mail | Web | 11. srpna 2013 v 11:46 | Reagovat

Život je zasraně komlikovanej... :/
Na tebe takhle vyjeli cigání?! :O Ou... to mě moc mrzí... jinak se vám nic nestalo? :/ Dávejte obě pozor... :/ Oni klidně budou otravovat znova :/ Oni jsou šmejdi...
Pokud ti ten Tomáš vadí, a myslí si, že je nějakej inteligent... tak to teda není, i kdyby měl na vysvědčení jedničky 50x podtržený... pokud takhle citově ubližuje ostatním, tak je ale sakra psychicky narušenej :D :/
Určitě se to zase spraví... drž se :)
(Na fotkách ti to moc sluší :), hlavně na té druhé :))

2 Jayss. Jayss. | Web | 12. srpna 2013 v 16:45 | Reagovat

život je sračka. jen nějaký divadlo, kam jsme všichni zvaný. já a život jsme si nikdy moc  nesedli. pořád se od něj snažím utýct a když mam chvilky, že bych chtěla žít, nedaří se mi to. vzpomínám si, kdy jsem se naposledy cítila živá. když jsem skoro chodila s P. byl dokonalej a já bych se nedivila, kdybych ho pořád chtěla.
jsi nádherná, dokonalá, boží, hubená. nenech nikoho, aby se do tebe sral!

3 michelle. michelle. | Web | 12. srpna 2013 v 20:44 | Reagovat

znam ten pocit,když tě prostě všechno sere. a nikdo ti nedokáže pocit,někdy ani nechceš od nikoho pomoc,protože to nikdo nechápe.
já mam občas dny,kdy vůbec nejim (těch je hodně málo:D ale třeba za dnešek jsem měla asi jenom čtvrtku oběda) a pak dny,kdy se přejídam a nesnášim se za to.
jjj,jim hodně správně. ale fuck it.

4 ang ang | Web | 13. srpna 2013 v 12:51 | Reagovat

Lidi jsou strašný svině. Jenom každýmu ubližujou a samy chtěj, aby se k nim všichni ostatní chovali co nejlíp. Myslím, že život je fakticky zvláštní. Každý den máme na život úplně jiný názor. Jednou si ho vůbec nevážíme, říkáme, že by jsme chtěli usnout a už se neprobudit. Naschvál si ubližujeme, trápíme se hlady, brečíme denně nonstop a nejradši jsme někde samy zalezlí, aby se nás ostatní lidi nemohli ptát, jestli se něco stalo. Stejně by jsme jim totiž nedokázali odpovědět a ještě víc by jsme se rozbrečeli. Pak ale nastávají dny a to ty lepší. Kdy třeba venku vysvitne sluníčko, kdy se nám něco podaří, nebo nás napadne věc, která nás potěší. Kdy si něco přečteme, něco uvidíme, co nám zlepší náladu a budeme si připadat dobře. Budeme si vážit života, pak přijdeme na to, že život je vlastně krásnej, že co by jsme dělali, kdybychom neměli život. Že se máme dobře. A uvědomíme si, že každý den je úplně jiný. Že v jeden den nemůžeme rozhodovat o našem celém zbytku života, protože víme, že třeba zítra na to budeme mít úplně odlišný názor. Kdyby neexistovali ty špatné dny plné slz, nikdy by jsme se neradovali a neužívali si dnů, kdy máme chuť poslouchat vtipné a radostné písničky a smát se debilitě svých kamarádů. Proto chci jen říct, že ať už přemýšlíš o čemkoliv, nikdy neudělej něco, o čem víš, že by jsi toho třeba za pár dnů či týdnů mohla litovat. Raduj se z maličkostí a nedělej si hlavu z těch, kteří na tobě vidí jen chyby. Každý má nějaké své mouchy. Neber si to osobně. Stejnak si lidé jen léčí své komplexy na  ostatních. A proto, když se ti třeba něco v nějaký den povede, usměj se a přemýšlej o tom, kolika lidem by se to nepovedlo. Řekni si, že jsi vyjímečná. Nesmíš dovolit, aby tě něco složilo. Si silná! A nedovol ostatním, aby tě podcenili! A kdyby jsi chtěla, klidně bych si s tebou ráda popovídala:) Nejsem sice žádná super-poradna, ale věřím, že bych ti nějak dokázala pomoct. Jen kdyby jsi chtěla:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama