Oh, go fuck cactus. :)

12. srpna 2013 v 21:35 | Tess |  diary.
Minulej článek byl...depresivní. Snad nejdepresivnější článek co se tady na blogu obevil. Od tý doby polouchám tuhle píničku, hrozně se mi líbí. Nová láska. Chtěla bych něco říct k tomu minulýmu článku, ale nevím co přesně. Asi to, že sem psala to, co sem napsat potřebovala a děkuju vám za podporu, hrozně moc. Vážim si toho! Fakt jo.:) Přemýšlela sem o tom, že ten článek smažu, nakonec mi připadal nějakej dětinskej, ale co. Kašlu na to. Mám se líp. Ale ne o moc. Poslední dobou se hrozně hádám s mamkou. O jogurtu(nedělám si srandu, šla sem si večer pro jogurt a ona mi řekla, že ho mám vrátit.), o tom jak se oblíkám, co dělám. Fuck it. Sere mě to. Mrzí mě to. Dneska na mě sice byla hrozně hodná a řekla mi pusinko(miluju když mě takhle oslovuje), protože em jí pomohla s věcma do práce. Jenže ona nechápe že už i já mám svůj vlastní život a že pořád nebudu skákat podle toho, jak ona píská. Já sse ji snažím respektovat. Tak ať i ona se snaží respektovat mě, ne? Bylo by to lehčí, kdyby to pochopila. S Tomem sem se umířila. Nevim jestli to byla chyba nebo ne. Ale zatim toho nelituju. Dneska sem byla Romanem na přehradě, koupat se. Měla sem z toho původně strach, protože Roman je Roman. Byl v pasťáku a je do všeho moc hrr. Hraje si na drsňáka. Ale nakonec sem ráda, že sem s ním šla. Bylo to lepší, než celej den sedět u počíače a psát si s Tomem. Koupali jsme se, voda byla suprová, kouřili sme a bavili sme se o životě. Tak nějak na mě za dolehl pocit, že všechny ztrácim a nemůžu je chytnout za ruku a zadržet je a říct jim, jak pro mě znamenají a ať zůstanou. Asi sou už všichni moc daleko. Každopádně ten dnešek s Romanem mi dosti pomohl se zase tak nějak dát dohromady. Nejlepší bylo, když sme přeplavali skoro celou přehradu a pak si dávali závody kdo bude dřív u batohů. Nebo když sme žrali cestou domu sušenky, odhodily sme papirek a pak před ním utíkali, protože nás "pronásledoval". Nebo když sme se ve městě schovávali před policajtama. Bylo to boží. Boží odreagování. Doufám, že nám vyjde ta Kometa. Další odreagování se od reality, hokej je božskej.
 


Komentáře

1 ang ang | Web | 13. srpna 2013 v 13:02 | Reagovat

Zlato, přečti si můj komentář, snad ti pomůže.. :)
A neboj, taky mám na blogu své depresivní články. Vždycky si řeknu, že si nebudu blog zasírat svejma kecama, blábolama a bolestma, ale pak se to tam stejně objeví a už se mi to mazat nechce, protože mi to pár lidí okomentuje a mě to hrozně zvedne náladu:) Ta písnička je skvělá:)
S rodičema je to prostě někdy fakt těžký. Myslí si, že jsme "malý" a že od nich potřebujeme všechnu pomoct. Asi si myslí, že nic nedokážeme ještě.. Je to těžký přesvědčit je, že dnešní doba je jiná, než když oni byli malí.. Super, že ses s nim usmířila. Já když jsem se naposledy pohádala se svým bývalým nejlepším kamarádem, už jsem se s ním neusmířila. Nevím proč to dělám, ale všechny od sebe odháním. Achjo, hrozně moc bych chtěla taky s nějakým kámošem někam jít, smát se a povídat si, na jednu alespoň malou chvíli vypnout ty starosti a myšlenky, co mě denně pronásledují a jen si užívat. Jenže s kým mám asi tak jít? Kam mám asi tak jít? Navíc, nikdo tady v okruhu tak 30 kilometrů neni.. Navíc nikdy o prázdninách nejsem doma a navíc.. kdo by semnou jít chtěl, že? Všichni maj lepší lidi, než jsem já. Já jen dokážu každýho naštvat, s každym se pohádat a odehnat ho od sebe. No nevadí. Ať ti teda vyjde všechno :))

2 Insidious Insidious | E-mail | Web | 13. srpna 2013 v 16:31 | Reagovat

Člověk někdy prostě někdy má tu chvilku vypsat se trochu depresivně... to znám... hned se po tom ale cítím líp... dostanu ze sebe všechno to, co ke mně nepatří :)
Muselo to být fajn, mít takové odreagování :) To hodně zlepší náladu. :)

3 wolfie. wolfie. | Web | 13. srpna 2013 v 20:30 | Reagovat

mám pocit, že ty články, co jsou trochu depresivní, mají většinou hloubku. ale tím tě samozřejmě nechci podporovat v depresi :D. jsem ráda, že jsi šťastná :)

4 Liven Liven | Web | 14. srpna 2013 v 14:24 | Reagovat

Hele já mám s mamkou naprosto stejněj problém a  furt se hádáme kvůli totálním kravinám, ale mě už je to fuk, ať si
o mě myslí co chce je to můj život! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama