I feel like shit and all I can do is..feel it.

29. září 2013 v 21:21 | Tess |  diary.
miss you | via Tumblr
Cca. před hodinou mi jedna slečna do komentáře napsala, že mám uper život a že by si ho se mnou chtěla vyměnit. Upřímně sem se nad tím zasmála. Neám super život. Jen se ten svůj snažím žít tak, jakoby byl můj poslední a proto dělám takovýhle věci. Poslední sobou si připadám jak malý dítě, který o všecho přišlo a neumí s tím bojovat. Neví jak to vyřešit a chce z tohohle všeho pryč a už konečně vyrůst. No, spíš bych popravdě chtěla být zase to dítě. To vcelku bezstarostný. Nevím co mám dělat. Člověk by řekl, že toho máme ve škole tolk, že bych neměla stíhat myslet na něco jinýho. V pátek sem z chemie dostala za pět. Z látky které sem nerozuměla a nebyl tu nikdo, kdo by mi ji pořádně vysvětlil. Dneska sem se dozvěděla, že obor, na kterej sem chtěla jít neotvírají. Pěkně. Navíc bych musela dělat příjmačky z chemie. Lol. Matka se mi vysmála do obličeje. Vlastně asi právem. Řve na mě teď pořád. I ona i otec. Přestáám to všechno zvládat. Navíc se teď totálně všechno dosralo i s Tomem. Skoro vůbec si nepíšem. Chováme se k sobě jako k cizím. Prostě.. hrozně mi chybí ty dny, kdy sme tu pro sebe byli každou sekundu našich životů.. psali sme si pořád dokola.. chybí mi on. Včera sem Maky psala to jak sme se poznali. Ptala se totiž na něj. Když sem jí to psala, rozbrečela sem se jako malá. Bylo mi to tak hrozně líto a zároveň sme cítila jakousi nesnesitelnou bolest. Jakobych ztratla kus sebe. A ono je i docela dost možný, že sem ten podstatnej kus ztratila. Že sem ztratila nejlepšího přítele. Vím, že bych takhle neměla přemýšlet. Ale vždycky, když se mě na něj někdo zeptal, tak sem mu měla co říct. Dneska jen pokrčím rameny a změním téma. Třeba mamka se mě dneska zeptala, proč sem ho nepožádala, aby mi tu chemii vysvětlil. Odbyla jsem ji s tím, že má svých problémů dost a že ho nechci otravovat. Změním téma jinak by to zase nedopadlo dobře. Včera sme byla s Aničkou ve městě, kde sem si koupila novou beanie. Začínám ulítvat na beanies a ponožách ^^ Mám šedou s nápisem awesome :3 No a pak sme s A. jeli do Ikei. Nejenže sme tam nakradli tužky, hrozně nenápadně, leželi sme půl hodiny v jedný posteli a olem nás chodili lidi a komentovali nás typem: "Vdíš, tady už spí.." "Co je to za dnešní mládež.." atd., jezdili na jednorožci na tyči, ale dokonce sme se krmili mrkvovým dortem navzájem:D lidi z nás ěli zážitek. Sem Annie hrozně vděčná. Nevím, co bych bez ní dělala a jak bych to všechno bez ní zvládla. Nehorázně i jí vážím a prostě je to teď ta, co mě drží nad hladinou.. Nejvíc si s ní rozumím, všude s ní chodím a ták. Prostě jen s ní dokážu žít onen život, který bych chtěla. :) Konec dalšího deprsivního článku, protože tď si opravdu jinak jak depresivně nepřipadám.
 


Komentáře

1 Jolí. Jolí. | Web | 29. září 2013 v 21:36 | Reagovat

miluji Ikeu, já se tam nedávno houpala v tom křeslu, co má Vladko ve vyvolených :D ty tužtičky jsou geniální..stejně je všechny vždycky poztrácím, co na jsi vlastně chtěla jít ? na jaký obor?

2 Insidious Insidious | Web | 1. října 2013 v 12:35 | Reagovat

Každý má nějaký život... každá nějak trpí... někdo hodně, někdo málo... ale co je to hodně a co je to málo? Každý to vidí úplně  jinak.
V Ikeii jsou nebyla snad roky... :D

3 Lily Love Lily Love | Web | 1. října 2013 v 19:04 | Reagovat

jáj,zase bude líp :) chemii taky moc nechápu ale vždycky to nějak dám na 3 a to mi stačí...taky vy mě zajímalo na jaký obor jsi chtěla jít :) dítě to taky nemá bezstarostný,vzpomenu si na sebe jako malá taky jsem měla problémy které mi přišli velké :)

4 michelle. michelle. | Web | 6. října 2013 v 15:15 | Reagovat

chemie je sračka.
na tebe rodiče aspoň řvou. já jsem jim ukradená. vlastně,buď mi všechno zakazujou nebo mě totálně ignorujou a věnujou se mojí starší sestře,protože ona je přece dokonalá,ne?
to s tim tomem. taky jsme měla někoho takovýho. byli jsme spolu snad pořád a když jsme spolu nebyli,tak jsme si psali nebo volali na skype. a pak se to posralo a zmizel mi druhej nejdůležitější člověk v mym životě. občas si napíšem,jdem na chvíli ven,ale je to úplně něco jinýho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama