i need to run away from my friends, family, this life.

10. září 2013 v 22:23 | Tess |  diary.
(35) Tumblr
Asi sem se utopila. Sem totálně na dně, totálně v prdeli. A nevim co s tim dělat. Skoro na všechny jsem hnusná a odstrkuju je od sebe pryč. Protože vím že by mi nepomohli. Nemohli pomoct. Nechci pomoct. Nechci kolem sebe nikoho, chci být sama a nebo z někým, kdo mě má opravdu rád a kdo tu pro mě fakt je a bude. A ještě hůř se cítím když se kolem mě všichni smějou. A uplně nejvíc..když sleduju mí nejlepší kamarády s mou náhradou. Ano. Všichni si našli náhradu, někoho lepšího, někoho komu se chcou věnovat a já.. sem si zůstala sama (okey, sama ne. Mám Annie a tu prostě nedám.) s čajem, blogem. Všechno je teď..všelijaký, hlavně ne dobrý. Mám tendence vrhat se pod auta, skákat z mostů a omylem si vzít místo 1 apoibubrofenu 5. Kdybych si aspoň mohla kdykoliv vyjít na balkona zapálit si. Mám novou krabku. Hned začátek školního roku. Vrhám se do toho po hlavě, fakt jo. Pěkně, pěkně. v prdeli. Naši na mě pořád řvou. Teď to bylo kvůli ségře a televizi, na kterou sem se nechtěla dívat. Máme v braáku 3 televize. V obyváku, kuchyni a pokoji. V kuchyni a obyváku jede to stejný a já mám v pokoji televizu vyplou. Tak proč se kurva nemůže jít dívat někam jinam a musí zapínat ten stejnej program, co jede v ostatních dvou televizích tady?! Proč kurva?! A můžu za to já. Of course. Jako vždycky. Mami, tati. vyližte si prdel. Asi od vás uteču a nebo si něco udělám jen kvůli vám. Jen kvůli tomu, že mi přiděláváte ještě víc problémů než potřebuju. Běžte taky doprdele. Jako šli všichni. Běžte, já vás nechcu. A ani nepotřbuju. Kšá pryč fuj dětě!
Trochu pozitiva. Dneska jsme byli vybírat na Světlušku. Od 7 sme byli na nohách a vybírali. Musim říct, že sem i to užila a některý hlášky těch lidí byli k nezaplacení. :)
 


Komentáře

1 Insidious Insidious | Web | 16. září 2013 v 20:06 | Reagovat

Taky se to tak nějak poslední dobou sere s rodinou :/ Kvůli takovým ptákovinám >.< Uplně to nesnáším a vždycky mě to tak srazí na zem... u rodičů, kde bych měla mít pevný zázemí... tak se všechno drolí... ach jo. Tak moc mě to ničí... Ale koho by to zajímalo že? Proto se radši usměju a jdu dál... i když je mi totálně z tho všeho zle :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama