Starý dobrý přítel vždy podá pomocnou ruku.

1. září 2013 v 22:13 | Tess |  diary.
blue tear drops. | via Tumblr
Kašlu už na školu. Prostě do ní zítra ráno jdu a nic nezměním. I když mám asi počáteční angínu a sem ráda že mluvím, zítra musím bejt nastoupená na vítání prvňáků. So cool. Nevadí. V 7 ráno mám sraz s holkama. Proč tak brzo? 7:15 musím bejt ve škole, jee. Ale to je jedno. Včera sem měla hodně špatnej den. Všechno bylo včera špatný. Já sem na tom byla špatně. A vlastně to tak nějak nikoho nezajímalo. Naši šli v pátek pařit a přišli až v někdy v Sobou ve 2 ráno. Byla sem doma sama. Nevadilo mi to. Ale vlastně i vadilo. Moc sem přemýšlela. Měla jsem 2 cigarety. Tedy spíš jednu cigaretu a jedno cosi nechutnýho. Vykouřila sem to. Měla sem se pár minut po tom líp a pak sem byla zas v prdeli. K jedenáctý hodině večerní sem se i docela bála, tak sem zavolala Tomovi na skype. Mluvili jsme spolu chvíli. Tak nějak mě to trochu uklidnilo, ale když mě vyměnil za film zas to přišlo. Nakonec sem šla koukat na film taky a pak u toho usla. Včera sem vstávala už v 10 protože sem si nařídila budík. Zítra vstávám už ve 4. hahaha. No, tak sem vstala, začala uklízet a byla sem pak už nějak v pohodě. Dokud na mě všichni nezačali řvát a na všechny sem nezačala řvát já. Pokračovalo to až někdy do devíti večer, kdy mi vzali i notebook a já byla odkázaná na mobil. A pak mi napsal kamarád. Dlouh (ne)zapomenutý kamarád. Naposledy jsme si psali snad před půl rokem. To si rušil kdesi účet. A já na něj v tu dobu byla tak hrozně protivná a tak hrozně mě to pak mrzelo. A on se mi ozval. Napsal mi sám. Po tradičních otázkach jak se máme a co se změnilo sem mu všechno vyklopila. Vyklopila jsem mu to, co se děje doma. To co se děje s kamarádama. To, že mě strašně moc lidí shazuje tím, že ty příjmačky nedám (děkuji milý rodičové, velice si vážím vaší podpory). To že mám občas skolny všechno skončit. Vyslechl mě. Poradil mi. I po tom, jak sem byla hnusná. Měl jeden den čas z práce. Jeden debilní den. A napsal mi. Je sice o ale 6 let starší, ale mě je to jedno. Je to prostě kamarád, na kterým mi záleží. Nebuď debil a vyser se na to. Jeho slova, která mi hodně pomohla. Sem mu vděčná za hodně. A už teď mi chybí to psaní a povídání si o všem. Proč sem byla sakra taková kravka a byla na něj taková, jaká sem byla? Nezasloužil si to. Ale minulost nevrátím. Každopádně. Zítra se ve škole držte a ti, co jdete do nové hlavu vzhůru" Určitě to dopadne dobře!
 


Komentáře

1 Liven Liven | Web | 2. září 2013 v 13:22 | Reagovat

Byla si jako tělo bez duše, ach to znám. Mám chuť se na všechno a všechny vysart. Všechny naštvat a něco rozbít.. Je to těžký.
Do školy se mi nechtělo. Nechci tam. Necítím se tam moc dobře, ale snad ten jeden rok s nimi vydržím, musím.
Vím, jak se cítíš.

2 Insidious Insidious | Web | 2. září 2013 v 13:31 | Reagovat

Tohle taky občas s rodiči zažívám... taky mě to sere... nejradši bych si v takových chvílích zalezla do kouta a zacpala uši, abych to nemusela poslouchat. Ach jo... ono je to asi všude stejný :/
Alespoň máš nějakého kamaráda, který ti rozumí a snaží se ti pomoct :) To málokdo má. Važ si ho. :)

3 michelle. michelle. | Web | 3. září 2013 v 17:41 | Reagovat

to,když ti někdo napíše po dlouhý době,je nejlepší

4 Lily Love Lily Love | Web | 4. září 2013 v 15:22 | Reagovat

tak aspon si usla...škola se rozběhne a třeba bude v poho :) je dobrý,že ti zase napsal

5 Bee Shifer Bee Shifer | Web | 5. září 2013 v 20:47 | Reagovat

Taky se mi nedávno ozval starej kamarád, když jsem byla úplně v prdeli, jsem za to strašně ráda...

6 Violet. Violet. | Web | 9. září 2013 v 18:20 | Reagovat

Taky mám takového kamaráda :) je to super mít někoho takového, kdo ti podá ruku

7 Albertdautt Albertdautt | E-mail | Web | 5. června 2018 v 22:11 | Reagovat

The prostate gland is central to the part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections from other regions from the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to determine what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some of the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations a week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to take to make sure a proper prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to go for prostate examination at least 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama