Nečekej úsměv od ženy, který si všechno vzal..

13. prosince 2015 v 19:36 | Tess |  diary.
scars, quote, and hands image
Jako malá jsem doufala, že až vyrostu, tak se všechno změní, že budu šťastná, milovaná a všechno bude krásný. Potřebovala bych se dostat zpátky do té dětské naivity. Sleduju nádherný fotky mýchh kamarádek i nekamarádek z prodloužených. Proč jsem opět jediná, která nemá žádnou pěknou fotku? Proč je život tak nefér a háže mi pořád jen klacky pod nohy? M. se mnou od prodloužené už netancoval.. Ani na mě nepromluvil i když jsme stáli vedle sebe. Nevím, co jsem si myslela.. že by se mohlo něco stát? Opravdu? Další kousek mě se roztříštil na malé kousíčky. Myslím si, že se mi zase všechno přestává vymykat kontrole, že znovu přestávám všechno zvládat. Proč mi pořád někdo ubližuje. Copak nemám taky nárok na štěstí? Na lásku? Aspoň chvíli? Říkám si, že se mi osud mstí za to, že jsem ještě naživu. Třeba mi bylo psáno to, že jsem se měla před 2 lety zabít. A není dovoleno si svůj osud přepsat a tak mě teď život trestá? Nevím jak dlouho ještě zvládnu snášet pohled na štěstí ostatních a posměšky, že bych si taky mohla někoho najít, nebýt tak sama. I když jsou myšlené jen ze srandy, zahryzávají se do mě moc hluboko. Měla jsem to prostě před 2 lety ukončit všechno..
 


Komentáře

1 ♦Reina♦ ♦Reina♦ | Web | 13. prosince 2015 v 19:52 | Reagovat

Chápu, že teď musíš procházet opravdu těžkými chvílemi. Připadá ti, jako bys byla něco méně než ostatní, jako bys neměla právo na stejně krásný život, jako mají ostatní.. Ale to není vůbec pravda.
Musíš si uvědomit, že máš stejné šance, jako všichni ostatní. Stačí se na věci podívat pod trochu jiným úhlem, a hned si všimneš, že není nic ztracené.. Na všem "špatném" je něco "hezkého", a na konci každého trápení je vždy štěstí.
Tak prosím... neklesej na dno, protože ty máš na víc! ♥
Tak vydrž, a usmívej se, úsměv ti jistě sluší. c:
Vysměj se každému problému do tváře, sweetie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama