365 confused days

2. ledna 2016 v 16:12 | Tess |  diary.
2016, new year, and quote image
Chtěla bych si tak nějak zrekapitulovat rok 2015. Nevím pořádně co mi dal, ale můžu říct, že mi toho opravdu hodně vzal. Asi to vezmu po jednotlivých měsících.
Leden- Mé přátelství s Tomem bylo na bodu mrazu a já si myslela, že už nikdy nebudeme znovu nejlepší kamarádi. Čekal mě lyžák v Rokytnivi nad Jizerou s mojí novou třídou, který jsem si na 100% užila. Vzniklo díky němu velmi pevné přátelství mezi mnou, Stelčou, Sojkou a Eldou. Z lyžáku jsem si přivezla zlomeninu prstu a měla 14 dní sádru, se kterou sem absolvovala i divadlo. První vysvědčení na gymplu, které dopadlo l=pe, než jsem čekala. Přestal jsme se bavit s A. a pomalu se to začínalo kazit i s M.
Únor- Čekala mě první chata a to jen se Sojkou a Stelčou, kdy jsme ve 2 ráno jezdili po vesnici na sáčcích aka bobech s maskama mimozemšťanů na hlavě. Moje přátelství s T. mělo definitivní pauzu. Den otevřených dveří, kde jsme se opět flákaly a opět jsme si trochu šplhly u učitele ZSV. Pekla jsem dort pro mamku a hrála si s fondánem. Vznikla z toho krásná růže. Jarní prázdniny strávený s partou a zasloužený odpočinek.
Březen- Oslavila jsem "sladké šestnácté". Začali jsme se stratégama opět chodit na hokej a já si uvědomovala co pro mě opravdu znamenají. První obědy venku a utíkání o volných hodinách.
Duben- Trápení s přátelstvím s M. a hooodně výčitek ohledně toho. Další chata s holkama, kde jsme se všechny stihli do 2 hodin po příjezdu úplně opít. Pekli jsme s E. pizzu ve stvaru srdce s jednorožcem pro Stelču. Taky nás čekal noční maraton GoT, kde jsme taky jako první viděli první díl 5. řady. Měly jsme na sebe kostýmy a Eldin drak byl nepřekonatelnej. Našla jsem si brigádu v nemocnici, na kteoru jsem až do poloviny července chodila.
Květen- Definitivní konec přátelství mezi mnou a M. Nechutný ošahávání v rozjezdu. Muzejní noc s Bájou. Párty u Kuči, kde jsem se zrušila tak moc, že jsem druhej den nemohla ani chodit. Výlet do Olomouce se školou. Opět chata, na kterou jsme tentokrát jeli na kolech a všechny jsme pak byly úplně mrtvý. Nejlepší muzejka strávená s Bájou a taťkou. Hodina fyziky strávená v posteli, protože sme si ji donesli do školy.
Červen-Vytahuji pečlivě schovaný dárek k narozeninám. Letošním. Růže z marcipánu, který tak miluji. A lísteček. ,,Naše přátelství skončí, až tahle růže uvadne." Pomalu se srovnám. Úspěšné ukončení prvního ročníku a následná chata, kde jsme to pořádně oslavili!
Červenec- vytoužený prázdniny a brigáda s Eldou, odjezd do Bulharska. Začala sem koukat na spna úplně jsme se do otho zbláznila.
Srpen- Chata u Sojky, noční vloupání na koupaliště, kde jsme se nakonec do 2 do rána koupali nahý. Znovu sblížení s lidma z hocz. Stanování ze stratégama.
Září- Nastoupení do druhého ročníku.
Říjen- Začátek tanečních a tím i pošlápání posledních kousínků mého sebevědomí, které je momentálně úplně nejníž. Dostala jsem svou nejoblíbenější bonboniéru od M., do kterého jsem se pomalu zamilovávala. Projekťáky, které jsme strávili v Itálii a moc jsme si to užili.
Listopad- Bílá prodloužená, což měla být jedna z nejhezčích nocí v mém životě, ale nebyla. Bílé prodloužené mých přátel. Přednášky o projekťácích, ze které sem měla hroznej strach, ale nakonec se to zvládlov pohodě. Po 2 letech sem zašla ke kadeřnici a nechala jsem se ostříhat.
Prosinec- Uvědomění, že mi za to M. nestojí a zpamatování se. Druhá prodloužená, kterou jsem si užila o 100% více. Poslední den ve škole, kdy sem byla v háji z cukroví s trávou. Vánoce, které letost nebyli ani v míru ani v pohodě a Silvestr, který toho dost změnil.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama