otazníky v životě

31. ledna 2016 v 23:16 | Tess |  diary.
Vůbec nevím, co mám dělat ohledně rusáka. Od středy jsem A. tak nějak vůbec neodepsala. Myslí si, že jsem na horách a já nevím, jestli s ním navázat kontakt a nějak ten vztah mezi námi rozvinout? Slyším různé názory z různých stran. Někteří říkají, že jsem blázen, že jsem vůbec s nějakým seznámením souhlasila. Druzí mi říkají, ať do toho jdu po hlavě, jsem mladá a život mám jen jeden. Za měsíc a pár dnů mi bude 17. Příjde mi to šílené. Ve skoro 17 o mě někdo poprvé projevil zájem a zrovna v takovéhle situaci. Mám z toho takový neblahý pocit. On je do toho moc hrr a já nechci jít do niččeho s někým, kdo mě vlastně ani nezná. A možná to teď bude znít hrozně ironicky, ale já mu nechci zlomit srdce.
Potřebovala bych dlouhý prázdniny. bez téměř všech lidí. Jen s pár jedinci, s kterými je mi poskední dobou moc dobře. Se kterými konám spontání věci a dokážu se s nimi smát. Potřebovala bych vypadnou od lidí. Je toho nějak moc.
Dokážu lidem odpustit, ale všechno ve mě zanechává jizvy. A ikdyž mi napíšou sebehezčí omluvu, nic to na tom nemění. Nemám ani náladu, ani chuť si s takovými lidmi psát. Odepisovat jim a sdělovat jim, že jejich omluvu přijímám. Že se nic nestalo a že na to zapomeneme. Stalo se a já na to nezapomenu. Jenže mě už nebaví pořád lidem odpoustět a dívat se jak, to pouští z hlavy. Však co, možná sme se jí dotkli, ale ona to nějak přežije, hlavně že už se semnou zas baví a já mám zas koho využívat. Zase mám svoji vrbu.
Začíná se mi v hlavě rodit takový malinký plán. Kdy se prostě jedno léto, nejlépe to příští, sbalim a odjedu na několik dní pryč. Přestěhuju se do svého vlastního bytu a konečně budu sama svým plánem. Zbavím se lidí, co mi akorát ubližují a nějakým způsoběm mě stahují. Překvapuje mě, že ještě nikdo neodhalil, že sladký řečičky a omluvy na mě neplatí. tady jde prostě jen vidět, že mě nikdo nezná. A ani nemají snahu mě poznat. A tak prostě radši budu sama. Což už teoreticky vlastně na všechno jsem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama